System przyzywowy flamenco®

Jako jedyny dystrybutor, oferujemy państwu nowoczesny i funkcjonalny cyfrowy system flamenco® produkcji Tunstal GmbH. Tunstall GmbH jest Europejskim liderem produkcji innowacyjnych systemów przyzywowych. Ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkowaniu i wdrażaniu systemów komunikacji dla szpitali, klinik i ośrodków rehabilitacji pozwoliło na stworzenie koncepcji i wyprodukowanie, zapewniającego najnowocześniejsze rozwiązania i technologie,  systemu przyzywowego flamenco®.

 

Podejmując decyzję o wyborze systemu czy produktu należy wziąć pod uwagę niezliczoną ilość możliwości oraz nieprzewidziane ekonomiczne skutki, które komplikują ten proces. Jak więc można wybrać ten odpowiedni system przy ciągłej zmianie technologii oraz wymagań? Nie jest możliwością przewidzieć przyszłości, ale można ją zaplanować. Z flamenco® jest się perfekcyjnie przygotowanym na tą podróż w przyszłość. Dzięki temu znormalizowanemu systemowi z modułową budową, system przyzywowy może być zaimplementowany w każdym pomieszczeniu z wykorzystaniem najwyższej elastyczności.

 

flamenco® nie tylko oferuje najszerszy wybór funkcjonalności, ale jest on już w pełni przygotowani do rozwoju z przyszłymi trendami.

 

Oferujemy Pańswu:

- doradztwo i wsparcie handlowe;

- szkolenia i pomoc techniczna;

- pomoc w projektowaniu.

 

Więcej informacji na flamenco.it-control.pl

IT CONTROL 2020 Oferta Realizacje Kontakt

projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl